O nás

Jsme Tabačka. Areál v centru Hodonína s širokou nabídkou výrobních, skladových i kancelářských prostor pro Vaše podnikání a se skvělou dostupností.

Kdo jsme a co děláme

V oblasti pronájmu nemovitostí a logistiky působíme již od roku 2009. Staráme se o rozsáhlý výrobní areál bývalé Tabačky v centru Hodonína, který nabízíme k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Na ploše větší než 6 hektarů spravujeme více než 30 objektů. Díky velké variabilitě a možnostem areálu jsme připraveni uspokojit drobné i náročné požadavky. 

K pronájmu budov a ploch přidáváme také rozsáhlou nabídku služeb, díky kterým bude Vaše podnikání v Tabačce mnohem snadnější.

Poskytujeme krátkodobý pronájem

Jsme schopni Vám nabídnout výhodný pronájem na krátkou dobu, případně i prostory pro jednorázové využití.

Poskytujeme dlouhodobý pronájem

Výhodou dlouhodobého pronájmu je možnost provedení individuálních úprav prostor a úspory na energiích.

Jsme výrobci zelené elektrické energie

Vlastní elektrickou energii vyrábíme od roku 2010 pomocí fotovoltaických elektráren, ke kterým se později přidala vysoceúčinná kombinovaná výroba elektřiny a tepla. Nově, od roku 2023, jsme také provozovateli největšího bateriového uložiště elektrické energie na Moravě.

Několik čísel o nás

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmů a logistiky.

14+

Let zkušeností

30+

Budov k pronájmu

60 000+

m² pozemků ve správě

Co je v Tabačce nového

Přinášíme aktuality z areálu Tabačky. Co se děje pod střechou i v areálu? Nahlédněte do Tabačky, kde se opravdu nenudíme. Od úprav stávajících prostor a budování nových, přes veškeré novinky v Tabačce až po uskutečněné akce.

Nové kancelářské prostory

Na míru upravené stávající prostory, podle požadavků nájemníka. Kancelářské prostory s nadčasovým designem a příjemným pracovním prostředím pro zaměstnance.

Umístění dalších kontejnerů

Do areálu právě dorazily další skladovací kontejnery k pronájmu ve velikosti 12 x 2,5 m. Pomocí jeřábu jsou všechny na svém místě a připraveny k plnému využití.

Co je na Tabačce jedinečné

Areál Vás upoutá od prvního okamžiku. Z podnikatelského hlediska nabízí nepřeberné možnosti využití a logisticky je naprosto ideálně umístěn. Má také úžasnou vnitřní atmosféru a ohromnou historii, což všechno mohou naši nájemníci marketingově vytěžit.

Historie průmyslového areálu Tabačka je úctyhodně dlouhá. Je vybudován na pozůstatcích bývalého hodonínského vodního hradu, jehož počátky sahají až do poloviny 12. století. Bohatou historii dnes připomíná již jen kamenný erb pánů z Kunštátu z doby kolem roku 1465 a pozůstatky hradu ve sklepích a v některých budovách. Erb původně zdobil portál hradu, dnes je k vidění na jedné z budov bývalé tabákové továrny.

V 70. letech 18. století byla továrním areálu uvedena do provozu textilní manufaktura, od roku 1851 se zde vyráběly doutníky a žvýkací tabák. O několik let později se přešlo na výrobu cigaret, která pokračovala nepřetržitě až do roku 2005.

Hledáte ideální prostor pro Vaše podnikání?

Zavolejte, nebo nám napište a můžeme společně vymyslet, jak vytvořit ideální podmínky pro Váš byznys.  

Přejít nahoru